0 Kč

CAD Decor

návrh koupelen, kuchyní a jiných interiérů

CAD Decor PRO

Program CAD Decor PRO je vhodný pro komplexní návrhem interiérů. Obsahuje program CAD Decor, který je určen zejména pro návrh obkladů a program CAD Kuchyně, s kterým jednoduše a rychle navrhnete kuchyňskou sestavu, včetně vygenerování technické dokumentace a rozpočtu. Program již obsahuje modul Profesionální rendering a umožňuje tedy foto-realistickou prezentaci projektu, která hraje významnou roli při upoutání zájmu investora.

Součástí programu jsou databáze dlaždic, obkladaček a dekoračních prvků konkrétních výrobců. Program umožňuje sestavit nabídkový list, funguje ale také jako marketingový nástroj - obsahuje nástroje pro generování cenových kalkulací, výkazů materiálu.

CAD Decor PRO je určen především pro předváděcí centra a maloobchodní prodejny výrobců dlažeb a obkladů. Nicméně nástroje programu a uživatelské prostředí umožňují jeho plné nasazení také při projektování v architektonických a interiérových studiích.
Nástroje programu jsou navrženy tak, aby po krátkém zaškolení umožnily projekt kompletně realizovat i takovým uživatelům, kteří nejsou v práci s počítačem příliš zdatní a umí používat např. jen MS Word nebo MS Excel. CAD Decor PRO pracuje v prostředí obecného grafického systému ve formátu DWG a to je výhodou pro uživatele, kteří podobný program již znají.

.

demo_Marek_Myszkowski_1.jpg

interier-design2.jpg