0 Kč

CAD Decor

návrh koupelen, kuchyní a jiných interiérů

CAD Kuchyně

Program CAD Kuchyně je určený pro fotorealistickou vizualizaci kuchyňských interiérů. Obsahuje všechny funkce potřebné pro návrh interiérů, projektování sestav kuchyňského nábytku a zařízení, návrh pracovních desek, lišt a ostatního příslušenství.
Do každého návrhu interiéru má uživatel možnost umístit prostorové modely vestavěného vybavení. Program obsahuje rozsáhlou databázi domácích spotřebičů a příslušenství následujících výrobců: Amica, Faber, Falmec, Nardi, Smeg, Whirpool, Astracast, Franke, Teka atd. Ke každému projektu je možné vygenerovat celkovou cenu a následně také jeho technickou dokumentaci (půdorys, pohledy, výkresy pro výrobu použitých pracovních desek).
Pomocí fotorealistické vizualizace získáte pohledy, které věrně napodobují fotografie skutečných interiérů. Systém je vybaven řadou zautomatizovaných funkcí a doplňkových modulů, které značně usnadňují práci projektantům. Patří k nim např. automatická tvorba dokumentace projektu, řada nástrojů pro editaci (editace použitých desek, držadel a skříněk, výměna celých kompletů skříněk).
Program standardně obsahuje obsáhlou univerzální databázi objektů (cca 4000 různých skříněk, 13 čelních desek a 7 typů úchytek). Program umožňuje pracovat s definicí různých materiálů použitého nábytku a zařízení. Díky své všestrannosti, jednoduchosti, modernosti a dostupné ceně je jedním ze špičkových programů pro projektování, aranžování, stanovení ceny a vizualizaci nábytkových sestav.

interier-design5.jpg