0 Kč

CAD Decor

návrh koupelen, kuchyní a jiných interiérů

CAD Decor 3

Program CAD Decor Vám pomůže s návrhem obkladů a dlažeb v interiérech. CAD Decor je mocný nástroj pro návrháře interiérů, zjednodušuje práci s návrhem obkladů, generuje technickou dokumentaci a sestavuje rozpočet. Program navíc umožňuje provádět foto-realistickou prezentaci projektu, a hraje tedy i významnou roli při upoutání zájmu investora.
Součástí programu jsou databáze dlaždic, obkladaček a dekoračních prvků konkrétních výrobců. Program umožňuje sestavit nabídkový list, funguje ale také jako marketingový nástroj - obsahuje nástroje pro generování cenových kalkulací a výkazů materiálu.
CAD Decor je určen především pro koupelnová studia a maloobchodní prodejny výrobců dlažeb a obkladů. Nicméně nástroje programu a uživatelské prostředí umožňují jeho plné nasazení také při projektování v architektonických a interiérových studiích.
Nástroje programu jsou navrženy tak, aby po krátkém zaškolení umožnily projekt kompletně realizovat i takovým uživatelům, kteří nejsou v práci s počítačem příliš zdatní. CAD Decor pracuje v prostředí obecného grafického systému formátu DWG, a to je výhodou pro uživatele, kteří podobný program již znají. Architekti a návrháři interiérů tak budou schopni navrhnout i složitou dispozici místnosti a provést kvalitní návrh vzhledu interiéru. CAD Decor bude pro ně jen rozšířením možností známého systému.

interier-design8.jpg